Пн, 19.11.2018, 00:42
Вітаю Вас Гість | RSS

ЗЗСО І-ІІІ ступенів смт Цумань

Меню сайту
Головна » 2017 » Листопад » 6 » Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад (міжшкільний етап)
18:55
Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад (міжшкільний етап)

    Пов’язане зображенняПерший тур ІІ етапу  Всеукраїнських олімпіад проводився  з 31.10 по 02.11.2017 року на базі опорної школи  І-ІІІ ст. смт Цумань. Переможці окружних олімпіад з базових дисциплін стануть учасниками  другого туру  ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад. А саме:

                              

Базова дисципліна

Клас

Прізвище, ім’я по батькові учня

Прізвище, ім’я по батькові вчителя

Українська мова

7

Арендарчук Лілія Олександрівна

Лучинець Л. О.

8

Януль Богдан Юрійович

Мацюк Н. В.

9

Макара Яна Юріївна

Зубенко Л. В.

10

Януль Олена Юріївна

Мельник Т. Д.

11

Крикун Катерина Михайлівна

Шульгач Л. О.

Математика

       8

Зубрицька Оксана Ігорівна

Оліферчук О.П.

9

Гламазда Максим Григорович

Ховайло Л. П.

10

Януль Олена Юріївна

Чечотка Л. С.

11

Януль Іванна Василівна

Климчук А. Ф.

Географія

7

Ковш Юрій Григорович

Романюк С. О.

8

Януль Богдан Юрійович

Цимбалюк О.М.

9

Манелюк Олена Тарасівна

Романюк С. О.

10

Януль Вікторія Сергівна

Гайворонська Н. В.

11

Януль Іванна Василівна

Цимбалюк О.М.

Біологія

8

Кос Ігор Іванович

Томчук В. І.

9

Гончарук Анна Вікторівна

Томчук В. І.

10

Януль Олена Юріївна

Гайворонська Н. В.

11

Зубенко Тетяна Вікторівна

Терешкович О. П.

Фізика

8

Кос Ігор Іванович

Столярчук О. К.

10

Федорчук Юлія Сергіївна

Вітковський А. І.

11

Сосницька Софія Сергіївна

Федоров М. В.

Історія

8

Добуш Анастасія Дмитрівна

Гордійчук Л. В.

9

Сосницька Ольга Сергіївна

Власюк С. А.

10

Януль Вікторія Сергіївна

Арендарчук О. А.

11

Крикун Катерина Михайлівна

Арендарчук О. А.

Хімія

8

Зубрицька Оксана Ігорівна

Федоров М. В.

9

Данилюк Олена Михайлівна

Сищук Ю. І.

11

Януль Іванна Василівна

Сищук Ю. І.

Англійська мова

8

Мурава Едуард Леонідович

Арендарчук Н. П.

9

Макара Яна Юріївна

Філюк Н. В.

10

Януль Вікторія Сергіївна

Шнит О. Я.

11

Крикун Катерина Михайлівна Зубенко Тетяна Вікторівна

Філюк Н. В.

Правознавство

10

Януль Вікторія Сергіївна

Боровицький Я. В.

 

Загалом у другому турі  ІІ етапу олімпіад візьмуть участь  45 учнів.

Переглядів: 170 | Додав: lesya_zubenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Статистика

Зараз на сайті 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Відвідувачі
Друзі сайту
Пошук

Copyright MyCorp © 2018