Пт, 04.07.2025, 10:33
Вітаю Вас Гість | RSS

Цуманський ліцей Волинської області

Меню сайту

Головна » 2021 » Грудень » 22 » Через творчість - до успіху!
21:27
Через творчість - до успіху!

        З метою виявлення талановитих педагогів, удосконалення професійної майстерності педагогів через підготовку, організацію і проведення відкритих уроків ,  обмін педагогічними знахідками у ліцеї з 2 листопада по 9 грудня було проведено Фестиваль педагогічної майстерності "Через творчість - до успіху". 16 сучасних, надзвичайно мудрих, талановитих та невтомних педагогів провели 15 відкритих уроків.  Приємно відзначити, що Фестиваль проходив в атмосфері взаєморозуміння й товариської підтримки. Це була творча співпраця однодумців, бо співпереживали один за одного, обмінювалися порадами і враженнями…

Учителі початкових класів – то початок, фундамент до формування особистості, об’єкт для наслідування, їх слова – незаперечна істина. Для молодших учнів кожне заняття  Дмитрук Л.П.,      Кардаш А.О., Мельник Н.М., Пелех В.П., Пригодюк О.В., Романюк Х.В., Станіславчук С.В. – це урок життя, а тому на ньому не можливі фальш і штучні емоції. Педагоги демонстрували майстерність  у відборі методів та прийомів, які використовують у роботі зі школярами початкових класів. Навчити наймолодших можна, тільки зацікавивши їх. Педагоги робили це за допомогою інтерактивних вправ, STEM-уроків, навчали діток у групах, інтегрували предмети, використовували проектне навчання,  дослідження та ігри. А своїми манерами, голосом, тембром, доброзичливістю, посмішкою намагалися сформувати у дітей толерантність і повагу до загальнолюдських цінностей.

Учителі інклюзивного навчання Власюк К.І. та Федоришина І.М. – це особлива повинність, винятковий склад душі й розуму, це відповідальність, самовіддача, терпіння.

Учителі  біології, географії та хімії Гайворонська Н.В., Федорова С.А., Федоров М.В. та Януль Т.П. мають величезне бажання працювати, адже саме вони можуть пояснити, що ми їмо, з чого складається вода, як взаємодіють речовини, уміють навіть фокуси показувати і пояснювати їх. Ці педагоги демонстрували глибокі знання, уміння організувати роботу з учнями, використовуючи  інноваційні технології., прагнули сформувати в учнів творче мислення, пробудити любов до предмета.

Математики, напевно, єдині, що мислять точно і послідовно, бо така специфіка їх предмета. Але креативності у  Денисюк Т.В. під час презентації педагогічних здобутків вистачало. Вчителька демонструвала вміння організовувати дослідницько-пошукову діяльність, не перенасичувала урок розрахунками та формулами, а прив’язувала матеріал до сьогодення, бо лише так можна реалізувати ключову компетентність «навчатися упродовж життя».

На Фестивалі свої педагогічні знахідки презентували вчителі - філологи  Микало Л.Ф. та Харитонюк О.І. Ці вчителі залюблені у свою справу, тому їх обожнюють діти, а все, що вони роблять, – легке й зрозуміле.  Особливу увагу педагоги відводили психологічним портретам персонажів, бо так побудовані твори, що персонажа треба сприймати через призму його вчинків. На своїх уроках педагоги давали змогу дітям відстояти власну думку, розвивали їх творчі здібності .

Заключний день Фестивалю  був дуже цікавим.  Євчинська С.В., практичний психолог та незалежний експерт Фестивалю,  провела семінар-практикум «Профілактика синдрому емоційного вигорання педагога», який пройшов творчо, активно, цікаво та натхненно для усіх учасників. Світлана Володимирівна  показала свій професіоналізм,  комунікабельність, компетентність, вміння надихати. Вона сказала, що спостерігаючи за учасниками Фестивалю , за уроками, які вони презентували, бачила впевнених у своєму професіоналізмі людей, особистостей, відкритих до навчання, які буквально вбирають нове й цікаве, миттєво реагують, легко спілкуються з колегами та учнями, дотепних і веселих, готових прийти на допомогу іншим. Для створення позитивного емоційного настрою подарувала усім учасникам солодкі подарунки та компліменти. Технічну підтримку  у проведенні семінару уміло забезпечила педагог-організатор ліцею Шевчук Н.О.

З вітальним словом до учасників Фестивалю звернулася директор Любов Романюк . Привітала учасників  із завершенням важкого і напруженого, але незабутнього місяця та зазначила, що кількість знань не робить людину розумною. Мета освіти не знання, а дія, що базується на знаннях. Закликала вивчати досвід найкращих і накопичувати власний, бо головний вихователь — життя, перший вихователь — родина, а справа вчителя — пов’язати перше з другим і додати щось своє.

 

 

 

Переглядів: 983 | Додав: lesya_zubenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
НОВИНИ ОСВІТИ
ЗНО -2021

ЗНО 2021: які предмети вибрати та як зареєструватись


Санітарний регламент для шкіл

Санітарний регламент для шкіл: на що звернути увагу


ДПА 2021

Учні 4 та 9 класів складатимуть ДПА у школі


Календар
«  Грудень 2021  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Copyright MyCorp © 2025